نشست سالانه اساتید طرح ولایت

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) همایش سالانه اساتید طرح ولایت سال 1396 صبح روز شنبه 30/2/96 در تالار مؤسسه امام خمینی(ره) برگزار شد.

در این همایش علاوه بر پخش کلیپ‏ در موضوعات طرح ولایت و مباحث فرهنگی اسلاید بیانات مقام معظم رهبری و آیت‏الله مصباح یزدی درباره طرح ولایت به تصویر بیان شد و ارائه گردید.

پخش کلیپ مناجات شعبانیه در ادامه برنامه ها بود که پس از آن  حجت الاسلام و المسلمین دکتر الهی راد، مدیر مرکز آموزش های آزاد پیرامون هدف گذاری طرح ولایت با رویکرد فلسفی بر مبنای اندیشه اسلامی، روش تدریس، اخلاقیات تدریس و تربیت مخاطب سخنرانی کرد و موفقیت طرح ولایت را در جهادی بودن آن دانست و گفت در طرح ولایت باید مبانی فکری منسجم شود تا استحکام یابد.

وی در ادامه به گزارش عملکرد طرح ولایت پرداخت و گفت: درحال حاضر باید برای پنج هزار نفر برنامه آموزش مبانی اندیشه اسلامی و طرح ولایت برگزار کنیم.

سخنرانی حضرت علامه مصباح یزدی و تقدیم جوایز به دست مبارک ایشان به اساتید برتر این دوره، پایان بخش این همایش بود. به حجج اسلام آقایان: دکتر احمد ابوترابی، محمد تقی یوسفی، دکتر رضا محمدی، دکتر مهدی اسلامی، دکتر جواد عابدینی و سیدمصطفی میرباباپور، لوح تقدیر و جوایزی تقدیم شد.