شما اینجا هستید

همایش تحصیلی طلاب نیمه حضوری مؤسسه امام خمینی(ره)

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، طلاب نیمه حضوری مؤسسه امام خمینی(ره) صبح روز پنج‏شنبه 5/12/95 در یک دیدار صمیمی با حضرت علامه مصباح یزدی و مسئولان آموزشی مؤسسه امام خمینی(ره) با مبانی و مقررات آموزشی مؤسسه بیش از پیش آشنا شده و از سخنرانی معاون محترم آموزشی مؤسسه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر موسوی نسب، معاون آموزشی مؤسسه و دیگر مسئولان آموزشی بهره‏مند شدند.

  در این همایش مسئولان آموزشی، در یک نشست توجیهی مقررات آموزشی را برای دانش پژوهان نیمه حضوری مؤسسه به طور کامل توضیح دادند و به سؤالات آموزشی آنها پاسخ دادند.

  در ادامه این همایش پس از پایان سخنرانی ارزشمند علامه مصباح یزدی، ریاست محترم مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) به دست مبارک ایشان به دانش پژوهان ممتاز نیمه حضوری مؤسسه جوایزی تقدیم گردید.

  در این همایش به دانش پژوهان ممتاز طلاب دوره نیمه حضوری مؤسسه در رشته های مختلف آقایان: عیسی عینی، سعید قاسمی نژاد حقیقی، توحید اسماعیل پور، محمد مهدی ستوده، سعید نجفی و سید علی امیر رضوی و خانم زهرا مظاهری جوایزی تقدیم شد.

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ ی خوب، جامع و کامل می‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏ ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.» مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)   مؤسسه... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در افق 1397 با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان،... ادامه