شما اینجا هستید

مرکز آموزش های آزاد موسسه امام خمینی «ره»؛ شرایط برگزاری دوره های طرح ولایت تابستان 96 را اعلام کرد

  مرکز آموزش های آزاد موسسه امام خمینی «ره»؛

  شرایط برگزاری دوره های طرح ولایت تابستان 96 را اعلام کرد.

  شرایط برگزاری دوره های طرح ولایت در تابستان 1396 برای مراکز فرهنگی و نهادهای مردمی از سوی مرکز آموزش های آزاد موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی «ره» اعلام شد.

  به گزارش روابط عمومی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی«ره» کلیه مراکز فرهنگی و نهادهای مردمی علاقمند به برگزاری دوره های طرح ولایت تا پایان فروردین ماه 96 فرصت دارند نسبت به عقد قرارداد با این مرکز اقدام کنند.

  دوره های طرح ولایت شامل شش عنوان کتاب مبانی اندیشه اسلامی است که از سال 1375 به مدت 21 سال در سطح دانشگاه های کشور برای دانشجویان برگزار می شود.

  این دوره ها درسالهای اخیر برای اقشار غیر دانشگاهی همچون؛ طلاب، اساتید دانشگاه ها، نخبگان علمی، فرهنگیان، پزشکان، و کارکنان بعضی وزارت خانه ها نیز برگزار شده است.

  دوره طرح ولایت در مدت 40 روز برگزار می شود و محتوای آن عبارت است از آموزش محورهای شش گانه مبانی اندیشه: معرفت شناسی، خداشناسی، انسان شناسی، فلسفه اخلاق، فلسفه حقوق و فلسفه سیاست؛

  در دوره هاي طرح ولايت، تعیین محتوا، اساتيدو برنامه آموزشی بر عهده مركز آموزشهاي آزاد موسسه امام خميني است و كليه امور اجرایی و هزينه ها اعم از تأمين محل اسكان فراگيران، تأمين وعده هاي غذايي و ميان وعده ها،حمل و نقل، بهداشت، هزينه هاي مربوط به اساتيد  بر عهده مراكز درخواست كننده و اجرای طرح است.

  مؤسسه آمادگي دارد براي 5000 نفر از داوطلبان، دوره هاي طرح ولايت را در تابستان آينده برگزار نمايد. این دوره ها از 5تيرماه الي نيمه شهريور ماه سال 96 قابل برگزاري مي باشد.

  بر اساس کارشناسی های انجام گرفته، هزينه سرانه هر نفر از فراگيران 15ميليون ريال برآورد مي شود.

  مراکز و موسسات علاقمند به برگزاری این دوره می بایست تا قبل از پایان فروردین ماه 96 جهت اطلاع از شرایط و نحوه برگزاری با مرکز آموزش های آزاد موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی به شماره تلفن 02532113657 یا 02532113676 تماس و یا به آدرس قم، بلوار امین، بلوار جمهوری اسلامی،  موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی ره، طبقه همکف- مرکز آموزش های آزاد مراجعه کنند.

   

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ ی خوب، جامع و کامل می‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏ ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.» مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)   مؤسسه... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در افق 1397 با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان،... ادامه