شما اینجا هستید

محفل انس با قرآن کریم در ماه مبارک رمضان

  محفل انس با قرآن کریم به همت معاونت فرهنگی مؤسسه در ماه مبارک رمضان در نمازخانه مؤسسه برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) همزمان با برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن کریم در تهران و عرضه محصولات قرآنی مؤسسه امام خمینی(ره) در نمایشگاه بین المللی قرآن، محفل انس با قرآن کریم با قرائت قاریان قرآن مؤسسه به روش ترتیل در ماه مبارک رمضان در نمازخانه مؤسسه در قم برگزار شد.

  محفل انس با قرآن کریم در مؤسسه با حضور کارکنان مؤسسه با جزءخوانی به روش ترتیل هر روز بعد از نماز ظهر و عصر برگزار شد و بیش از 20 نفر از قاریان ممتاز مؤسسه در ماه مبارک رمضان به جزءخوانی پرداختند و کارکنان محترم مؤسسه با حضور گرم و پرشور و نشاط و با زبان روزه از فیوضات قرآنی در ماه مبارک رمضان بهره مند شدند.

  گفتنی است کارکنان مؤسسه در مسابقات قرآن کریم که با چند سؤال مطرح شده از هر جزء در هر روز به صورت کتبی برگزار می شد با علاقه فراوان شرکت نموده اند که به نفرات برتر جوایزی تقدیم خواهد شد.

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ ی خوب، جامع و کامل می‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏ ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.» مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)   مؤسسه... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در افق 1397 با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان،... ادامه