شما اینجا هستید

همایش بررسی حقوقی و فجایع ضد انسانی علیه مسلمانان (بحرین، میانمار، یمن و ...)

  همایش بررسی حقوقی فجایع ضدانسانی علیه مسلمانان، با همکاری نهادها و مراکز مختلف روز دوشنبه 24/7/96 در تالار مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ه) در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری که فرموده اند: « برای حمایت از مسلمانان میانمار از جایگاه حقوقی وارد شوید »، همایش بررسی حقوقی فجایع ضدانسانی علیه مسلمانان (بحرین، میانمار، یمن و ...) به همت معاونت پژوهش مؤسسه امام خمینی(ره) و همکاری نهادها و مراکز علمی مانند: جامعه المصطفی العالمیه، سازمان بسیج حقوق دانان استان قم، سازمان بسیج اساتید استان قم، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، شبکه جهانی ولایت، دانشگاه قم، دانشگاه معارف اسلامی، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم، خبرگزاری رسا، تیپ مستقل امام جعفر صادق(ع)، و صدا و سیمای نور مرکز قم، در مؤسسه برگزار گردید.

  در این همایش نیم روزه جناب آقای دکتر غلامعلی قاسمی، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و معاون آموزشی دانشگاه قم و جناب آقای دکتر مسعود اخوان فرد، استاد دانشگاه و دکتری حقوق بین الملل از دانشگاه استراسگلاید گلاسکو سخنرانی کردند و دیدگاه های حقوقی و مسائل بین الملل را در این زمینه بررسی نمودند.

  سخنرانی طلاب و محققان بحرین، یمن، میانمار بخشی دیگر از برنامه های این همایش بود که به بیان فجایع ضد انسانی علیه مسلمانان و مردم کشورشان پرداختند و برخی از راهکارهای مهم برای رفع ظلم و ستم در این کشورها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند.

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ ی خوب، جامع و کامل می‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏ ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.» مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)   مؤسسه... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در افق 1397 با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان،... ادامه