شما اینجا هستید

آزمون ورودی دوره کارشناسی مؤسسه امام خمینی(ره) برگزار شد

  آزمون دوره کارشناسی رشته های علوم انسانی و معارف اسلامی مؤسسه امام خمینی در مقطع کارشناسی دوره حضوری «ویژه برادران» و نیمه حضوری ویژه برادران و خواهران در مؤسسه امام خمینی(ره) برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) آزمون کارشناسی با حضور داوطلبان ، صبح روز جمعه از ساعت 8:30 با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید در سالن های  مربوط به برگزاری آزمون مؤسسه آغاز شد.

  در این آزمون که با حضورجناب  آقای جلیل عباسی، نماینده  محترم سازمان سنجش برگزار شد بیش از 1600 داوطلب در 13 رشته به رقابت پرداختند.

  در آزمون مقطع کارشناسی مؤسسه علاوه بر ناظر و نماینده سازمان سنجش، قائم مقام مؤسسه آیت الله رجبی؛ معاون آموزش مؤسسه ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید صادق موسوی نسب و مدیر نظارت و بازرسی مؤسسه ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید ابوالفضل حسنی  حضور داشتند ونظارت نمودند.

  ناظر و نماینده محترم سازمان سنجش در پایان آزمون درباره نحوه برگزاری آزمون اظهار داشت: برنامه ریزی خاص و خوبی داشتید و آزمون به خوبی برگزار شد.

   

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ ی خوب، جامع و کامل می‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏ ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.» مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)   مؤسسه... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در افق 1397 با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان،... ادامه