شما اینجا هستید

تجلیل از پژوهشگران مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)

  همایش تجلیل از پژوهشگران برتر همراه با رونمایی برخی از آثار فاخر(کتاب و نرم افزار) در تالار مؤسسه امام خمینی(ره) برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) همایش تجلیل از پژوهشگران از ساعت 9:30 صبح روز پنج شنبه 14/10/1396 در تالار مؤسسه امام خمینی(ره) آغاز شد و در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدناصر سقای بی ریا، معاون پژوهشی مؤسسه امام خمینی(ره) به سخنرانی پرداخت.

  وی گزارشی از فعالیت ها و عملکرد معاونت پژوهش مؤسسه امام خمینی(ره) به ویژه از مدیریت متون ارائه نمود و در ادامه این همایش حجت الاسلام و المسلمین شهریاری، مدیر مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی سخنرانی کرد.

  سخنرانی ارزشمند حضرت علامه آیت الله مصباح یزدی و تقدیم لوح تقدیر و جوایز به پژوهشگران، پایان بخش برنامه های این همایش بود.

   

  برای مشاهده گزارش عملکرد یک ساله معاونت پژوهش از اول مهر 1395 تا آخر شهریور 1396 اینجا کلیک کنید.

   

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ ی خوب، جامع و کامل می‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏ ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.» مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)   مؤسسه... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در افق 1397 با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان،... ادامه