شما اینجا هستید

کرسی ترویجی «ارتباط نفس و بدن از دیدگاه ملاصدرا؛ تحلیل روان شناختی»

  به همت گروه روان شناسی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و با همکاری دبیرخانه کرسی ها، کرسی ترویجی «ارتباط نفس و بدن از دیدگاه ملاصدرا؛ تحلیل روان شناختی» برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، این کرسی ترویجی با سخنرانی «حجت الاسلام و المسلمین دکتر رحیم نارویی» و نقد و بررسی «حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدناصر سقای بی ریا»، رور چهارشنبه 27/10/1396 از ساعت 18 در سالن اندیشه مؤسسه امام خمینی(ره) برگزار می شود.

  گفتنی است مدیریت این کرسی ترویجی که با حضور دانش پژوهان، اساتید، پژوهشگران و علاقه مندان برگزار می شود، بر عهده حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا بنیانی است.

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ ی خوب، جامع و کامل می‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏ ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.» مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)   مؤسسه... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در افق 1397 با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان،... ادامه