شما اینجا هستید

رونمایی دو اثر از مؤسسه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

  دو اثر جدید انتشارات مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)  روزهای 15 و 16 اردیبهشت‌ماه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی می‌شود.

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) کتاب «اصول و مبانی امور فطری» اثر حجت‌الاسلام دکتر احمد ابوترابی روز شنبه 15 اردیبهشت‌ماه از ساعت 12 در سالن کتاب‌نما، سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مصلای امام خمینی(ره) رونمایی می‌شود.

  همچنین کتاب «بدرود بهار» نوشته آقای عباس گرایی روز یکشنبه 16 اردیبهشت‌ماه از ساعت 14:30 در همان سالن به بازار کتاب و نشر معرفی می‌گردد.

  انتشارات مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) امسال همچون سال‌های گذشته در نمایشگاه کتاب با بیش از هشتصد عنوان کتاب پذیرای هموطنان عزیز در راهروی 26، غرفه 8 می‌باشد.

   

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ ی خوب، جامع و کامل می‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏ ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.» مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)   مؤسسه... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در افق 1397 با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان،... ادامه